4. diena: Tā tapa Aizkraukle

Pirmdiena, nedēļas sākums – Tā tapa Aizkraukle!

Nekāds lietus mūs  nebaida un  no paša rīta bijām gatavi uzzināt, kā top elektrība.  HES muzejā – ar interesantu stāstījumu, iekļūšanu par mašīntelpā – tā teikt ielūkoties, kas lācītim vēderā.

Pārgājiens pa Daugavas krastiem  veda uz Raganu lidlauku – tur mūs sagaidīja 3 jaukas raganas ar sagatavotu programmu un karstu liepziedu tēju. Diemžēl lietus bija nolēmis mūs kārtīgi izmērcēt. Pēc salīšanas jāsildās – rotaļas, lidošana uz slotas un „velns ar asti sit pa kasti”, zupas vārīšana un radoši darbiņi ar rokām, oļu domino un dambrete. Jauka pēcpusdiena brīvā gaisotnē visām gaumēm.

Lego robotikas sacensības bija burvīgs  punkts uz i visām līdzšinējām nodarbībām pie skolotājas Noras. Vienreizēja trase ar visiem objektiem, kurus šajā nedēļā apmeklējam, interesanta dizaina celtnes un roboti.  Pacietīgi un iejūsmināti robotu vadītāji un skatītāji. Labas debijas un profesionāli paraugdemonstrējumi.

Vietējais futbola čempionāts  pagalmā vakara noslēgumā. Labais! patika gan dalībniekiem gan skatītājiem.

Ar labvakaru!

Rīt mūs gaida Skrīveri!

11.07.2016.

Ekskursija uz Pļaviņu HES. Tekstila darbnīca. Lego robotikas radošā darbnīca. Mūzikas darbnīca. Sportiskās aktivitātes. Mēnesnīcas nakts trase.